META JEOLOJİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. zemin mühendisliği alanında hem uygulama hem de proje faaliyetlerini sürdüren bir kuruluştur. META JEOLOJİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. geniş ve profesyonel mühendis kadrosu ile günümüzün en son gelişmelerini yakından takip eden, Zemin ve kaya mekaniğinin her dalında derin bir  tecrübe sahibi bir firmadır.

Zemin mühendisliği dalında vermiş olduğu hizmetler açısından geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız kurulduğu günden itibaren üstlendiği bütün projeleri başarı ile tamamlamıştır.

META JEOLOJİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak misyonumuz kuruluşumuzdan bu yana geoteknik mühendisliğinin her dalında müşterilerimize yüksek kalitede, zamanında, ekonomik ve güvenlik olarak optimum çözümleri sunmaktır.

Kuruluşumuzdan itibaren içerisinde yer aldığımız projelerin temelini teşkil etmenin bilinç ve sorumluluğu gereği, güncel bilimsel gelişmeleri ve onların sonucunda gelişen dünya teknolojisini, ülkemiz yer mühendislik sektöründe kullanarak optimal çözümlerin oluşturulması ve bu teknolojilerin ülkemizde geliştirilmesi temel hedefimizdir.